9,4 beoordeling uit 350+ reviews
Vertrouw op onze klanten| Hoogte | 11 cm |
| Breedte | 36 cm |
| Diepte | 36 cm |
| Afvoergat | Ø 35–40 mm, geschikt voor iedere standaard plug |
De Waskom Rookglas Lucerno is een stijlvolle opzetwaskom met een moderne en luxe uitstraling. De waskom is gemaakt van hoogwaardig glas en uitgevoerd in een elegante antracietgrijze kleur. Het licht reflecterende oppervlak zorgt voor een bijzonder effect en geeft de ruimte een exclusieve uitstraling. De rookglas waskom kleur is een van de populairste stijlen van dit moment.
Dankzij het ronde design past deze design waskom perfect in zowel moderne als minimalistische interieurs. De glazen waskom wordt bovenop een wastafelblad geplaatst en komt daardoor volledig tot zijn recht. In combinatie met een hoge wastafelkraan ontstaat een stijlvolle badkameropstelling. Met zijn compacte formaat en duurzame glas is de Lucerno waskom geschikt voor dagelijks gebruik in zowel de badkamer als het toilet.
Heb je een vraag over de Waskom Lucerno Rookglas? Dan staan wij bij Waskommenshop natuurlijk graag voor je klaar. Je kunt bij vragen altijd contact met onze klantenservice opnemen.
| Artikelnummer | WKS1752 |
| Hoogte | 11 cm |
| Breedte | 36 cm |
| Diepte | 36 cm |
| Materiaal | Glas |
| Afwerking | Glanzend transparant |
| Overloop | Nee |
| Plug inbegrepen | Nee (apart te bestellen) |
| Afvoergat | Ø 35–40 mm, geschikt voor iedere standaard plug |
Gemaakt van stevig gehard glas met een transparant, kristalachtig oppervlak. Het materiaal geeft een licht en luxe effect.
Reinig met een zachte doek, warm water en milde zeep. Droog na gebruik om watervlekken en kalk te beperken.
Transparant en glanzend, met een kristalachtig effect. Combineert mooi met chroom, zwart of geborsteld staal.
Waskom zonder kraan, plug of sifon — bestel de passende accessoires apart voor een complete set.