9,4 beoordeling uit 350+ reviews
Vertrouw op onze klanten| Hoogte | 11 cm |
| Breedte | 36 cm |
| Diepte | 36 cm |
| Past op meubel | ≥ 40 cm breed |
| Afvoergat | Ø 35–40 mm, geschikt voor iedere standaard plug |
De Waskom Casteno Glas is een stijlvolle opzetwaskom met een uniek kristalachtig oppervlak. Het transparante glas zorgt voor een luxe uitstraling en een bijzonder lichtspel in de badkamer. Dankzij het ronde design past deze ronde design waskom perfect op een modern wastafelblad. Meer mogelijkheden zien? Bekijk hier onze volledige collectie glazen waskommen.
Heb je een vraag over de glazen Waskom Casteno? Dan staan wij bij Waskommenshop natuurlijk graag voor je klaar. Je kunt bij vragen altijd contact met onze klantenservice opnemen.
| Artikelnummer | WKS1751 |
| Hoogte | 11 cm |
| Breedte | 36 cm |
| Diepte | 36 cm |
| Materiaal | Glas |
| Afwerking | Glanzend transparant |
| Overloop | Nee |
| Plug inbegrepen | Nee (apart te bestellen) |
| Afvoergat | Ø 35–40 mm, geschikt voor iedere standaard plug |
| Past op meubel | ≥ 40 cm breed |
Gemaakt van stevig gehard glas met een transparant, kristalachtig oppervlak. Het materiaal geeft een licht en luxe effect.
Reinig met een zachte doek, warm water en milde zeep. Droog na gebruik om watervlekken en kalk te beperken.
Transparant en glanzend, met een kristalachtig effect. Combineert mooi met chroom, zwart of geborsteld staal.
Waskom zonder kraan, plug of sifon — bestel de passende accessoires apart voor een complete set.